Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díky moc za radu. Ano, u těch už zralých to asi nepomůže - slupky jsou letos mimořádně silné a tvrdé, ale mám tam ještě spoustu těch, co se teprve vyvíjejí. Takže aplikuju ihned v zálivce. Zkusím koncentraci 2g/l. Myslíte, že to bude stačit? Podobně jsem dávkoval i dusičnan vápenatý a suchá hniloba zmizela z balkónu úplně a na chalupě téměř úplně (již postižené plody to nevyléčilo).

Draslík jsem jim dodal pouze v podobě dřevěného popelu a jen v malé dávce. Je otázkou, jak moc je vápník a draslík v popelu pro rajčata dosažitelný.

Mám ještě jinou otázku do fóra: má přidání rozemletých vaječných skořápek do půdy smysl? Tedy je ten vápník rajčatům alespoň trochu přístupný ke vstřebání? Google tvrdí, že ano.

Díky za odpovědi.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika