Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Z masitych jsem v loni vyzkoušela malinowe retro a velice mě zklamalo. Letos jsem místo něho zakoupila oxheart, tak jsem na něj zvědavá. Chtěla jsem se zeptat Vladimíra, kde sehnal odrůdu thessaloniki? Četla jsem na ni samou chválu, ale nikde jsem ji nenašla 😓 V řecku na políčku u taverny jsme také pěstovali rajčata, odrůdy sice nevím, ale ani o jednom se nedá říci, že by byly průměrné- tak dobrá rajčata jsem už pak nikdy nejedla. Určitě to bylo tím, že tam neustále svítilo sluníčko, přesto jsme rajčata zalevali minimálně a to až když lístky začaly vadnout. A dle staré řekyně, která mě zasvětila do péče o zahrádku a domácí stravu, jsme schovavali vodu z varenych vajíček, třeba jsme ji pár dní slevali do jedné nádoby a tím jsme pak právě rajčata zalevali. Nikdy se ničím neprihnojovali, přesto byla nejlepší co jsem kdy ochutnala... V létě by jsme tam chtěli jet na dovolenou a určitě před odjezdem domů navstivim různá recka zahradnictví a nakoupím nějaká zajímavá semínka.Pokud budete chtít, mohu toho nakoupit více a následně rozeslat. Jsem ráda, že tu je spousta milovníků rajčat, kteří jsou nateseny na sezonu stejne jako ja- jen doma si občas tukaji na čelo, proč tolik druhů a tolik péče věnuji rajčatum😉 Maca
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika