Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Macka, tiež stále skúšam nájsť nejaké top rajčiny, medzi stálicami mám staré Startky, Stupické poľné aj Bejbina Black from Tula, Orange Strawberry, Býčie srdcia... Vlani ma oslovilo Gardenberry, Datlo (aj keď sa chuťou nevyrovná SantOrange), Indigo rose nie je nejak chutné, nahradila som ho Blue Berry a tento rok ešte Helsing Junction blue. Uvidím.Mám vysiatych vyše 70 druhov, z noviniek ešte skúšam ArielleF1, ArancaF1, NuggetF1 od Kiepenkerl, boli síce drahé, ale dajú sa namnožiť odrezkami, takže semienka mi vystačia na 2-3 roky. Ešte sa mi javí dobre Jahodo od Sema, z januárového výsevu už začína nahadzovať puky a priveľmi sa nevyťahuje. Prajem veľa radosti z rajčat 2018. Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika