Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Minulý rok jsem dal foto přezimující Carolina reiper. Letos jsem ji zase vyrýpl, dost silně ostříhal, dal do kýble a znovu na okno. Foto dnes, vše v poho. To samé s malou chilli Pyramid také v poho.

Moc rád zde čtu o brzkých výsevech rajčat a nebo pokusů přezimování. Na začátku října jsem vyštípl fazoch Sweet aperitive a po zakořenění ve vodě jsem ho šoupnul do hlíny a na okno vedle chilli. U chilli Pyramid vyklíčili dvě sazenice račat (patrně Stupice - rostli nad ní) - ty jsem také zasadil zvlášť. Vyklíčené semenáčky se moc dobře nemají. Jasná věc teplo, málo světla, vždyť to známe ale...

zakořeněný fazoch jel přímo suprově. Foto je také z dnešního dne. Možná se Vám zdá rostlina malá, ale věste, že jsem ji už dvakrát  - ponořoval do hlíny. Prostě když to vyrostlo, otrhat spodní listy, nechat jen tři horní a stočit do květináče. Tak snad to přežijem.  Myslím, že pokud vydržela do teď, tak to dá. Až poviroste znovu ponořím, dám do většího. Pak ji vynesu ven na světlo, ona dostane šok a bude  frown. No halt aspoň trochu toho zahrátkaření. Mějte se   Lukáš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika