Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Byla zde nastolena otázka, proč nakličujeme složitě na buničině. Odpověď byla už v mé první reakci - při event. nákaze mohu rychleji zasáhnout, ale také, přiznám se, že mě nesmírně baví pozorovat zdařilost či nezdařilost klíčení přes sklíčka. Dříve jsem se orientovala na papriky Libera, ale poslední roky jejich semena klíčila bídně, tak rychleji vidím danou situaci.

Jinak - pro p. Vladimíra - potřebuji kolem 200 sazenic - asi 50 chilli pro příbuzné. Ty už mám poprvé přepíchány. Jsou po parapetech a  takovém montovaném pultu do rajčat a do stěhování do celoprosklené lodžie, kde se dá v noci lehce přitápět. Tam se opět smontují police a přibudou okurky. Takže problém s místem naštěstí nemám. Jen se zálivkou, když potřebujeme na víc dní odjet na chalupu. MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika