Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Semena Arielle F 1 jsem nikde v Brně nesehnal (oběhl jsem všechny obchody, které prodávají semena od Kiepenkerl). Všechny měly Philovitu, nějakou novinku (asi ten Nugget F1) a další ty levnější. Asi jim to kvůli ceně nejde moc na odbyt a tak moc sortiment nerozšiřují. Jsem moc rád za ta tři poslaná semínka. Vysel jsem dvě, obě v pohodě vyklíčila. Jediný problém je, že kvůli tomu Arielle budu muset vynechat nějakou jinou odrůdu. Pokud budou mít tu deklarovanou vlastnost, že je možné je usušit celé, tak je asi budu muset začít klonovat přes zimu  (pokud se neobjeví nějaký zdroj v ČR). Zajímalo by mne, jestli AEV-VS prodává tato semena v originálním balení z Kiepenkerl.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika