Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prokrýlepána Evi, kolik máte hektarů? Když se držím hodně při zemi, vychází mi to tak na 100 rostlin. Nejspíš víc.

Tedy, taky jsem se přistihl při tom, že se stále snažím rozšířit rajčatová pole, původní plán byl na 16, teď už ale počítám s víc než dvojnásobkem jen na zahradě. A tak se trochu začínám bát úspěchu: co si s tím počnu? Copak sazenice, ty rozdám snadno, ale pak ty plody: jestliže jsem loni mohl mít 120 kg ze 14 rostlin, kolik budu mít letos, když jich budu mít, no, nejspíš přes 40, tedy když moje protiplísňová opatření budou fungovat? Jsem lítostivý typ, každé semínko, které vzejde se snažím nenechat zahynout. Pravda, zatím nechci pěstovat třešňové a mini odrůdy, což Vy určitě děláte, takže tam ty kila nejspíš nevypadají tak hrozivě, ale stejně.

No nic, ono se to nějak vyvrbí. Nač si lámat hlavu předem, když to může skončit fiaskem (ale neskončí - tomu pevně věřím). Matka Příroda je nevyzpytatelná, ale nádherná.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika