Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milane, ja ešte stále čakám na zásielku osvetlenia, už sa mi uvoľnila izba po vianočnej návšteve mojich najbližších z UK, takže by som tam mohla tie svetlá nainštalovať bez toho, aby niekoho ohrozovali a tiež by som tam mohla regulovať teplotu. Včera som vysiala Jahodo a Santa Orange na klonovanie. Niekto tu založil vlákno o Gardenberry, ja tento rok testujem na porovnanie rozdiely medzi Tomatoberry F1 a  Gardenberry F1 a porovnám s nimi aj Jahodo. Aj z Dwarf rajčiniek mám už zídené všetky po 2 kusy, ktoré chcem testovať. Iba Blazing Beauty mám až 4 rastliny-z výsevu 22.dec mi neschádzalo ani 1 semeno z 5 vysiatych(staršie semená) tak som siala z novo objednaných tým istým spôsobom a do toho istého substrátu 3.1.2018 a zišli mi teraz razom -dec. výsev:2/5 rastlín, jan. výsev:2/2. Takže nie je to vždy o hĺbke vysievania. Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika