Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Evi, tak mi včera konečně přišly ty žárovky. Hned jsem jednu naistaloval "kontrolnímu" vzorku. Objednal jsem si ještě také tady u nás bílý reflektor 30W s denním bílým světlem 6 700°K, cca 2700 lm, takže poslední mrňouse rozdělím a jedné skupině budu svítit jen bíle, abych přišel na to, zda to červenomodré světlo pomáhá. Dneska je jasno, tak to přes poledne na západním okně na dvě hoďky vypínám.

Musím Vás ale varovat: kouknul jsem se přímo do toho čm světla a uhnal si zánět spojivek. Píšou tam, že při manipulaci s nimi je nutné mít sluneční brýle. Protože jsem silně krátkozraký, nemůžu to udělat, ale mám samozabarvovací (ale nepamatuju se, jestli jsem je měl - mám i na čtení).

Takže pozor! Možná jsme to s tím výkonem přepískli.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika