Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pán Martin, dík za obsiahlu odpoveď, stále rozmýšľam, či zaradím do pestovania tento rok Sungold, dosť praská, zaujíma ma, či ste niekedy pestovali Santorange F1, ja ho mám síce od Neoseeds pod názvom Santa Orange, ale teda z oranžových mi najviac veľmi zaujímavou, ťažko definovateľnou chuťou vyhovuje a nepraská. Zo zelených cherry nepestujem, akosi ma neoslovili, jeden rok mi omylom poslali z Neoseeds Green Grape, ktoré som použila iba do rajčinového džemu- bol inak vynikajúci. Zo zelených vysejem tento rok iba do kontajnera 1 koreň Big Green Dwarf pre spestrenie sortimentu a jeho pikantnosť.Neskúšali ste presevy Juanity pestovanej na farme v Kameničanoch pod názvom "Medulienka" má brix tiež 12,výbornú chuť ja po 2 roky dávam z nej 2 korene a som spokojná- ako s chuťou- tak s úrodnosťu, iba plody by mohli byť trocha váčšie.A ešte- máte sksenosť s novinkou Apricot Dream F1- veľmi skorou-46 dňovou?  Eva T

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika