Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem, pán Kohútek, som rada, že ste sa na fóre objavili, máte vždy zaujímavé príspevky. S tým skleníkom sa posnažím, ale nezaručujem nejaký preklep- no čo stárneme už a ako bývalá učiteľka Mat. -Vv sa mi to asi viac zafixovalo s tými 2 n. Ďakujem aj za ponuku semienok, možno až na ďalšiu pestovateľskú sezónu, celkom zaujímavo sa javia najmä tie vaše rôzne druhy Ambrosií. Sweet Aperitiv budem tento rok pestovať.Teraz mám ž toho veľmi veľa na pláne, či sa mi to vôbec všetko vmestí na záhradu. Predovšetkým chcem skúšať čo najskoršie tyčkové odrody, preto som si vlani objednala 2 nové sorty hore uvedené od thompson-morgan.com z Uk - 47 a 50 dňové, aj s vysokým Brixom-uvidím. Okrem toho rozširujem pestovanie determinantných rajčín odolných voči chladu, nejaké semienka mám od p. Vladimíra a ešte Dwarf -trpaslíci z projektov z minulých rokov- najmä pre pestovanie v kontajneroch. No a podobne ako Vladimír ešte rajčiny s predĺženou dobou trvanlivosti. Tá"Bernská ruža" ma zaujala bledou mutáciou.Aká bola jej chuť? Inak ju plánujem aj ja tento rok skúsiť, keď je taká vychválená, objednané semená mi ešte nedošli. Aké novinky máte v pláne vysadiť oproti vlaňašku a s ktorými druhmi ste neboli spokojný? Prajem úspešnú pestovateľskú sezónu 2018. Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika