Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V roce 2018 silně omezím počet pěstovaných odrůd. Omezím také celkový počet tyčkových rajčat na 80. Vysévat budu až na přelomu února a března, takže mám možnost ještě minimálně dva měsíce přehodnotit jaké odrůdy skutečně vyseji. Momentálně to vypadá tak, že budu pěstovat tato rajčata:
-plná polovina tj. 40 rostlin budou velká španělská rajčata tzv. krajové odrůdy.
  Všechny mají sice svá jména, ale protože je zde nikdo nepěstuje, tak je zbytečné je uvádět.
-tři odrůdy rajčat z jedné oblasti v Bulharsku kde má zahradu Mimmo, který mně jejich
semena poskytl (paprikové, velké, malinové)
-18 rostlin velkých srdcí, z nichž jsou i u nás trochu známější Anna Russian, Orange
  Strawberry, Orange Russian 117
-jako vždy budu pěstovat také něco českého, Start F1, Stupické polní rané, Uragán F1a
Tornádo F1. K tomu velmi ranou Taminu a Matinu.
-z těch klasických bifteků toho bude pomálu, z těch co si tady na webu někdo chválil, tak to
bude jistě Amana orange.
-jistě nebudu pěstovat žádná cherry rajčata
-z rajčat běžné velikosti to bude pár rostlin Kumata a mé oblíbené řecké Tessaloniki. Další zatím nemám vybrané, ale semen tohoto typu rajčat mám plno. Jde spíše o to, které nepěstovat. Těžké rozhodnutí.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika