Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chtěl bych se také "drze " vetřít do vašeho vlákna a sice z pohledu problematiky umělého osvětlování sazenic. Jelikož nemám možnost využívat parapetů jako např. Vladimír, pěstuji sazenice 100procentně pod umělým osvětlením. Jako první zdroj světla jsem použil LED svítidlo 38205 SOLE 17W 4000K. Toto svítidlo úspěšně používám od začátku února. Specielně pro tyto účely jsem ho nekupoval - pouze jsem si ho "půjčil" z naší kuchyně. Je dost drahé - 490 Kč. Dnes jsem prohledával UNIHOBBY a objevil jsem ještě něco výhodnějšího a sice LED svítidlo určené do podhledů TRIXLINE 18W 1590lm 2700K za 299 Kč. To už jde. Když jsem to rozsvítil - byla to "palba". Myslím že za ty peníze je to laicky řečeno asi nejvýhodnější poměr cena - intenzita osvětlení pro malého amatéra, jakým jsem já (asi 100 sazenic). Podle mých měření s expozimetrem při vzdálenosti asi 35cm od sazenic je intenzita osvětlení zhruba stejná jako venku při polojasné obloze. Sazenice očividně prospívají. To jsou mé prozatimní zkušenosti s umělým osvětlením.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika