Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mimmo, máte pravdu. Alespoň moje západní okno je o světelnou třídu výš než to východní, jižní nemám. Taky tam dávám "elitu", na které mi záleží. Ale zjišťuju, že s příkonem cca 120W je podíl deního světla docela malý. Více-méně na něm až tolik nesejde. (Příští etapa: pěstování sazenic bez deního světla. Zda je to možné.)

Ale to Bulharsko si myslím vůbec přisvětlování nemusí potřebovat. Můj kontrolní vzorek (bez přisvětlení na východním okně) byl na cestě Vašeho třebíčského, ale slitoval jsem se nad ním, takže nezahynul. I tak si za sebe dovolím tvrdit, že v mých podmínkách v Ústí n.L. nemůžu sazenice vypěstovat bez přisvětlení. Podezření potvrzeno. Bulharsko je jiné kafe.

S přibývajícím světlem budu to umělé postupně ubírat. V březnu bude situace úplně jiná.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika