Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak Vám napíšu mé zkušenosti.

Dcera měla velké akvárium cca 180 litrů. Koupila jse ji tam led osvětlení- bílá modrá na růst rostlin 120 cm dlouhé cena 1100,-kč. Pokládá se nahoru lišta s ledkami.

Jenže akva bylo plné řas celé zelené tak jsem nesvítila jen na krmení.

Na jaře jsem svítila sadbě- pokus a papriky a rajčata krásné silné sazenice nevytáhlé rovné. Takové jsem nikdy neměla. Jen truhlíkové rajčata jsem měla zasázet dřív rostou moc pomalu. Výsev byl březen rajské, papriky postupně od ledna. Jdu namočit semínka truhlíkových a přidám ještě Stupické třeba budou plodit brzo. Papriky letos jen pár vůbec mi neplodily ve skleníku ale rajčat bylo hodně venku.

Před dvěma lety jsem měla dvě ledky z ebay asi za stovku jednu. Taky to bylo znát ale teď nedám dopustit na světlo pro rybky. Loňi jsem postupně vypěstovala 300 paprik a 150 rajčat. Osvětlí to dost velkou plochu většinu sadby mám v akva asi 100 litrů zbytek okolo. Časovač byl na 12 hodin světla.

Přeji všem hodně úspěchů v pěstování a já sadbu jen s přisvětlenímsmiley Kdo máte zkuste sazeničky budou rády.

Jana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika