Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

MHP, snad to nebude tak zlé. Myslím, že šlo jen o nedorozumění. Mě osobně ty nápady zajímají a inspirují mě k úplně jiným nápadům, které budu realizovat sám. Zaujala mě zmínka o zapuštěném skleníku i o řízkování rajčat. Až se v lednu vrátím do Bulharska, vyseju si na okně několik rajčat pro výsadbu do zapuštěné brázdy (30 cm hluboko). Chtěl bych tam vysadit jednu řadu rajčat koncem března, kdy už mi hrozí jen mrazíky do -3st. Sazenice překryju lexanem a při riziku nočních mrazíků překryju i ten lexan. V květnu začnu do brázdy přisypávat zeminu a kompost, takže prvá řada bude časem ve stejné rovině jako ty ostatní. Pro někoho to může být taky nesmysl, ale taky si věřím.
 Využiju výborných světelných podmínek bez nutnosti umělého světla.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika