Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vladimíre a všichni, mám tu výhodu, že mám k dispozici až 6 oken, všechna sice bídně osvětlená, ale to řeším tím přisvětlováním. A nepotřebuju 200 ale jen tak 50 sazenic, a to ještě počítám s kamarády. K tomu ale musím připočíst ty rostliny, které chci použít na řízkování. Ty budou také na parapetě.

Musím přiznat, že si vedu hůř než vy ostatní, soudě podle vašich fotek. Doufejme, že je to jen zatím, než se naučím ty grify. Ale i tak jsem docela spokojen. S tím rozsazením počkám až bude jasné, co vyklíčí a co ne.  

První holandská Bonseta už taky vyklíčila, jen po Vitadoru není ani vidu ani slechu. Ale to se může zítra změnit.

A co se klíčivých substrátů (Agro nebo Forestina) týká, zdá se, že je skóre zatím nerozhodné. Ale na vyhodnocení ještě počkám.

Díky za povzbuzení a tipy.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika