Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Za půl hodiny musím odejít a tak jen krátce reakce na tento příspěvek:

Letos jsem sázel rajčata do pařeniště cca 21. března. V pařeništi jsem průběžně měřil teplou. Nikdy se nepřiblížila k těm limitním 4 °C. Sklízel jsem rajčata v průběhu června, spíše ve druhé polovině. Pochopitelně jsem udělal mnoho chyb, což se také na ranosti a úrodě projevilo.

Ještě bych chtěl reagovat na to, že vám folie neochránila rajčata v tom Vašem provizorním pařeništi. Stále zde na webu píši, že žádný plast mimo polykaronát nezabrání, aby všechno teplo z foliovníku neuniklo během noci jedním ze způsobů šíření tepla sáláním. A toto byl Váš problém. Všechno teplo vysálalo a rajčata namrzly. Takže pařeniště s igelitem není žádné pařeniště. Mně se to letos také stalo, jedna tabule skla se mně na druhém pařeništi rozbila a tak jsem tam frkl kus dvojié bublinkové folie. Pochopitelně rajčata v tomto pařeništi namrzla.

           Vladimír

PS.: Slíbil jsem nějaké fotky, brzy je tam dám

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika