Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dává to smysl?

Pro toho, kdo to mermomocí chce a má na to, pak ano. U běžného pěstitele je to vždy kompromis mezi náklady, možnostmi, chutí do práce a dalšími aspekty. Já mám třeba vyzkoušeno, že netex natažený pod sklem ve skleníku je na houby. Musí se nakrýt půda, aby teplo nevyzařovalo.  Jistě by se dal vybudovat skleník třeba z polykarbonátů a se zemním registrem. Ale platí předchozí věta. Běžně se v evropě pěstují rajčata v obřích sklenících ve zcela umělých podmínkách celoročně. Bulharsko už nepotřebujem. Mně to stačí jak to mám, zjara rajčata nemusím, mám salát. Pěstování jsem přizpůsobil svým možnostem jak co se týče podnebí tak množství práce tomu věnované. Nejsou jen rajčata a papriky. Jsou i jiné zeleniny. Jen takový přípodotek, tady v našem kraji se rajčata před relativně pár (20-40) roky běžně vůbec nepěstovala. Začalo se vlastně až když byly k dispozici fólie na folníky. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika