Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, klimatické podmínky jsou hodně klíčové (ty moje jsou naprosto nejhorší: 570 mnm, teploty o 4 stupně nižší oproti nížinám). Ale mne napadlo obrátit ten problém světlo versus teplo. Proč nevytvořit z našeho vyhřívaného domova jakýsi "skleník" s tím, že dodáme to chybějící světlo uměle? Místo pokojových kytek pěstovat užitečnou a sežratelnou zeleninu. A myslím, že moderní světelné LED technologie trochu převrací ten poměr z hlediska nákladů. I když tepelná čerpadla opravdu dávají možnost vytápění skleníků za velmi příznivou cenu. Jenže ty investice jdou hodně vysoko.

Jasně, je to přemýšlení naruby. Ale proč to nevyzkoušet? Což tady veřejně dělám. A mám i příznivce. Těm moc děkuji.

Milan H. P.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika