Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na svou obranu říkám pár věcí:

a) nejsem úplně nezkušený zahradník, ale se sazenicemi ze semen nemám zkušenosti. Mám ale plán, který mi je pomůže získat. Je trochu ambiciózní, ale já doufám, že se přitom naučím spoustu věcí a možná se z nich budou moci poučit i jiní. Bez ohledu na to, jak to dopadne.

b) jako čerstvý důchodce (i když prduch, dnes se říká prase: pracující senior) předpokládám, že na tyhle věci budu mít konečně čas. Proč myslíte, že jsem dosud sazenice jen nakupoval či dostával?

c) zjistil jsem, že zahradničení je oblast, která mi dává radost ze života a spoustu uspokojení. Jinými slovy, že to mám rád. Ta brzká "úroda" není zas až tak rozhodující. Ale vítaná: miluju rajčata i papriky.

Takže tohle je moje motivace. A doporučuju vám to samé: vysejte. Už jen ta zvědavost, jak to dopadne, stojí za tu námahu. A když dobře, no to je pak paráda.

Milan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika