Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak píše Mimmo, tak u těch dvou paprik je uvedeno velmi rané. Ale je otázkou, jestli jsou tyto papriky přizpůsobivé horším podmínkám, které vy jistě budete mít i při použití foliovníku. Nezbývá Vám nic jiného než zkoušet, ráno otevírat foliák, na noc zavírat. Možná by byla dobrá stará česká odrůda Česká raná. Už název napovídá, že by měla být opravdu raná. Je to chutná červená paprika, ale nemá stěnu tak silnou jako většina dnes vyšlechtěných odrůd. Česká v názvu znamená asi to, že je přizpůsobená českým podmínkám- tehdy v roce 1952 to že má přívlastek raná ještě něco znamenalo. Já jsem ji v roce 2016 pěstoval, ale jestli byla viditelně ranější než ostatní odrůdy nemohu potvrdit-o papriky jsem měl jen okrajový zájem.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika