Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Naprosto se nezlobím, vím to sám. Skepticismus je mi vlastní.

Reálné cíle tohoto prvního kroku jsou jen dva:

a) ověřit, zda je dobrý nápad používat jiffy pro vysévání rajčat. Četl jsem někde tady stížnosti na jiffy.

b) zjistit, zda mi na těch oknech Z/V můžou v březnu sazenice naostro vyrůst dostatečně silné a zda budou potřebovat přisvětlení. Cokoliv navíc je bonus.

No a zároveň si také vlastně nanečisto ověřím, že ten nápad s vegetativním pomnožováním není úplně mimo mísu. Pro případ, že je, mám plán B: kupovat odolné odrůdy každý rok, tedy za předpokladu, že se opravdu ukážou jako odolné (a chutné!). Dokonce si můžu nechat vypěstovat i sazenice na lepších místech.

Pustil jsem se do toho jen proto, že jsem tak natěšený, že jsem chtěl, aby se něco dělo hned. Ostatně Vladimíre jste mi to sám poradil. Opravdu do toho nevkládám nějaké obrovské naděje. Zároveň ale nevidím žádný vážný důvod, proč by to nemělo jít. Ve sklenících také vypěstují plody kdykoliv. Myslím, že nejvíc bude záležet na tom, zda dokážu dodat dostatek světla. Jsem ochoten přikoupit i třeba bílé zdroje světla, když to červenomodré nebude stačit. Ale jsem rád, že dostávám skeptické ohlasy, protože mě to drží při zemi.

Takže díky vám všem. Za rady i držení palců.

Milan Hokus Pokus

P.S. Založím nové téma: Rajčatový hokus pokus - průběh

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika