Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Možná se mýlím, ale ten obchod je specializovaný úplně na jiný typ rajčat. Ty světla jsou určeny pro trvalé svícené někde možná ve sklepě nebo jiném chráněném prostoru, kde je potřeba aby rostliny vykvetly a tam i mohl pěstitel sklidit úrodu.. Podle mne stačí na přisvěcování rajčat jakýkoliv zdroj světla s přibližně stejnou vlnovou délkou jako je denní světlo, nepamatuji se, ale mám dojem 6400 °K (pokud je to jinak, opravte mne). Myslím si, že to co paní Evo máte je úplně dostačující- pokud opravdu chcete jen přisvětlovat dvě, tři nebo čtyři hodiny.  Pochopitelně pokud chcete nějaké lepší světlo, nic Vám v tom nebrání- vždyť zde diskutujeme ve vlákně houkus- pokus a někdo Vám poradí na základě vlastních zkušeností s normálními rajčaty.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika