Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kam to ten pěstitel má vozit, když nemá vybudované nějaké hnojiště. Tak to vyveze na kraj pole a tam to dá na hromadu. Nehnojí s tím, protože nemá co. Lidi si to rozeberou na zahrádky, většinou zadarmo, já jsem mu přispěl stovkou na krmení pro koně. Koně mám rád.

Asi ten kravín má jiný prostor, kam ten hnůj vyváží (zapuštěné hnojiště nebo místo, kde ho kupí) někde v areálu. Jinak jsem také ještě nikdy neviděl, že by někdo hnojil chlévskou mrvou vyvezenou přímo od koní nebo jiného dobytku.

Vyvézt hnůj někam na okraj velkého pole, lánu není nový fenoměn. JZD to tak také často řešily a někdy tam ta kopa ležela i několik let, protože se zhlédli v hnojení průmyslovými hnojivy.

S těmi herbicidy tak bych si tak jistý nebyl, co není může ještě být. Nikomu nepřeji tu beznaděj.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika