Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Fakt to neřešte, výkřiky některých anonymů jsou směšné. Hnojím takto kravským hnojem, každý rok či obrok rozházím po záhonech, ke stromům, a zaryju. Nenapadá mě, nač bych si mohl stěžovat, jak tu někteří vymýšlejí roztodivné důvody proti.

Něco pravdy může být na té slámě, že může obsahovat nějakou chemii, která by mohla deformovat rajčata, ale jestli vás zajímá moje zkušenost, nikdy se mým rajčatům vysazených na takto hnojených záhonech toto nepřihodilo. Letos jsem se s deformací setkal poprvé, a to v nádobě, kterou jsem naplnil kompostem z městské kompostárny. Na vašem místě bych nepředjímal a vyzkoušel (většina lidí na vesnicích běžně hnojí hnojem), a sám uvidíte. Pravděpodobně bude vše v naprostém pořádku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika