Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zase to nepřehánějte.Tak já budu dávat pod králíky seno, abych náhodou nedal slámu kterou na jaře postříkali proti plevelům? Shánět hnůj od koní, které podestýlají senem? Tak to by musel být ten chovatel pěkný bl b.Nikdy mě nenapadlo, abych nějakou počůranou slámu s pár koblížkama(koň.hnůj) dával na záhonky a pak to ryl /oral.Nesnáším to a dělá mi to problemy.Tak proto.Co se týče jímavosti kompostu, nebo názoru, že je s tím práce? S čím není práce? Pokud se hromada hnoje od koní zdá že už se na ní nic nevejde, tak se na ní vejdou do měsíce ještě 2/3.Občas zaleju aby se z toho zakouřilo.Podobně králičí.Finale je 1/5.Takže si můžu vybrat.Zarýt 5 koleček slámy, nebo dovést půl kolečka kompostu z toho vzniklého.Nevím, ale desikovat obilí jsem neviděl.Viděl jsem řepku, brambory.Olej kupujem, protože řepkový je prý nejlepší.Pro tazatele.Vše dejte do kompostu.Kolečkem slámy rozházené po záhonu hnojí zoufalci.Nic jiného nemají.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika