Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud chcete pěstovat rajčata, tak tam jeden problém vidím. Použít koblížky je OK. Ale s tou slámou, to bych si zjistil, jestli ten od kterého ta sláma byla, použil na poli herbicidy k likvidaci dvouděložného plevele, což je dnes docela běžné. Může se stát, že v tom slamnatém hnoji budou zbytky herbicidů, na což jsou rajčata enormně háklivé (stejně jako fazole, která se používá k testování). Myslím si, že taková předběžná opatrnost se vyplatí. Já alespoň letos na podzim dávám po celé zahradě slamnatý hnůj od koní, jen rajčata nechávám na stejném místě (které jsem loni na podzim hnojil koblížky) protože samoté koblížky jsem nesehnal a raději jsem použil jen Cererit a dřevěný popel. Majitel koní mně sdělil, že slámu bere od sedláka, který pole stříká herbicidem ne od toho, který nestříká a má tam plevel. Co zbytkový herbicid udělá s rajčaty, bylo zde na fóru již řešeno mnohokrát.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika