Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, já srovnávám jednotlivé odrůdy rajčat mezi sebou. Mám jich kolem dvaceti (odrůd) a SM3 byly opravdu mezi těmi prvními, co zrály. Byly první z velkých rajčat a rychlejší i než některé cherry odrůdy.  Jsem na jejich pozdní zrání zvyklý, celkově s tím nemám problém - rajčata používám k zavařování a to dělám standardně až koncem srpna a v září. Vyloučit můžu i záměnu osiva, tohle je šarže kterou vysévám už třetím rokem, mám rostlin jen pět. 

Jinak to hnojivo jsem nikdy dřív neznal, chtěl jsem si jím jen usnadnit práci při pěstování balkonovek. Rád s rajčaty experimentuji, takže si příští rok rozpůlím sadbu a půlu přihnojím, podle toho pak poznám vliv fosfátového skla více.

Jinak rajčata totiž nehnojím, na jaře jenom zarývám do záhonů kompost a to je vše.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika