Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěstuji obyčejně to, co je v sortimentu českých firem. Vyměnil jsem Stupické rané a už více let pěstuji Tamino. Velmi podobné, ale přijde mi úrodnější a odolnější k suchu. Začal jsem trochu jinak vyštipovat. Už dva roky u steakových nechávám podle rady Mr. Biggga dvojlist a podle mě u normálních tyčkových od cca čtvrtého či pátého vijanu nevyštipuji, ale nechám cca 6 listů nových a pak zakracuji. Celkem nechám tři výhony. Staré listy odstraňuji a tyhle nové makají, tvoří cukry a vše potřebné k dalšímu vývoji rajčat na vrcholu rostliny. Přijde mi, že rajčata lépe zrají a mají lepší chuť i po sklizni a vybarvení ve skládce. A na konci srpna, všechny vijany zakrátím na 6-8-10 plodů, ty maličké, nebo květy na konci ostříhám. Ivan z okénka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika