Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stříška nesplnila svůj účel. To co napršelo, to steklo vedle záhonu a rajčata si všechnu tuto vodu nasála a začala praskat (pochopitelně hlavně ta, která jsou k tomu náchylná- Start, Stupické, atd.). Pokud mohu posoudit, tak se to množství vody spolu s podstatným ochlazením projevilo i na chuti. Rajčata jsou taková vodová bez výraznější rajčatové chuti, ještě, že mám plno jiných rajčat. Aby stříška měla správnou funkci, bylo by potřeba mít po stranách okapy, které by odvedly vodu mimo záhon. Toto realizovat už nebudu, protože jsem rozhodnutý omezit počet tyčkových rajčat ze 102 na 80. Pokud jde o plíseň bramborovou, tak stříška je jistě dobrou preventivní ochranou (stejně jako odlistění, chemické postřiky, atd.), ale tvrdit, že by v případě kalamitního výskytu plísně bramborové stoprocentně rostliny ochránila nemohu. Já letos nemám plíseň bramborovou ani na keříčkových rajčatech, která jsou vystavena všem rozmarům přírody. Pokud jde o chemii, tak jsem jednou stříkal Acrobatem, někdy na začátku srpna, kdy hlásili deštivé počasí a já jsem odjížděl na dovolenou, tak jsem ta keříčková střikl. V zásadě se nějaké te chemii nebráním, jen provádění postřiků není moje oblíbená činnost a pokud nemusím, tak to stále odkládám.

           Vladimír

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika