Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji za tuto diskuzi. Každému z naší rodiny chutná něco jiného. Letos konečně máme rajčat dost. Mám Jolie, Stupické polní rané, Harfeuer, San Marzáno, Sonet F1, keříčková Roma a Šejk. Tomatobery garden ze svých semen, takže F2.  Nemám bifteková, nevyšlo mi místo. Stupické polní rané a Harfeuer stejné, Jolie nebudu pěstovat, i když je dobré a velmi sladké (malá úrodnost). Příští rok Start F1 určitě zaseji. Tomatobery garden je taková lahůdka. Stupické nám taky chutná a ostatní tak na rajčatový salát, ale ne jako lahůdka. Budu zkoušet další druhy - máme mlsné huby. Bejbíno jsem taky někdy pěstovala, už si ani nepamatuji chuť. Nemáma rádi silnou šupinu a nevýraznou chuť. Proto čtu se zájmem tuto diskuzi, abych měla inspiraci, co zasít. Sháním kumato. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika