Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Přemýšlím, co budu příští rok pěstovat i v oblasti roubovaných okurek. Z odrůd pro sebe ponechávám Dominicu, Midios a Picolino, byla jsem s nimi spokojená. chtěla bych však udělat změnu v podnožích. Zatím jsem roubovala většinu na Sprinter a něco na hybridní tykev fíkolistou od SEMA. V minulém týdnu, abych si udělala před Vánocemi radost, jsem si objednala podnože Azman F1 a Emphasis F1, za dva dny mi byla doručena semena. Azman má být výkonná podnož tykve a Emphasis je lagenárie určená i k roubování okurek. Semana byla poměrně drahá, chci vyzkoušet nějaké další podnože, takže cenu neřeším, ale použiji je pouze pro sebe, protože by to nikdo neocenil.
Máte někdo znalosti, na čem jsou naroubované komerčně prodávané okurky? Prodejci většinou neví vůbec nic, tam se neptám. J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika