Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré sobotní dopoledne. Běžně rajčata vysévám po 20. březnu (Tipo, Toro, Tornádo, Tomatobery, Bejbino, Start, Stupické, Ildi, Black cherry, Green Zebra, Mini San Marzano, San Marzano, Býčí srdce, Kumato, Black truffle, Uragán, Stupické polní rané (tam se mi moc rané nezdá a pokud si pamatuji vypadá jinak než v mém mládí a pldí podtatně méně) asi jsem si nevzpomněl na všechny). Vysazuji pak kolem 100-120 rostlin mezi 15.-20. květnem. Prvních několik málo plodů mám zralých nejdříve kolem 10. července. Skleník ani foliovník nemám. Poradíte jakou z uvedených nebo jednoduše zakoupitelnných odrůd bych měl nyní vyset, abych sklízel o něco dříve, šlo by asi do 5 rostlin, které bych pěstoval v menším kbelíku a vysadil je již s plody a květy. Děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika