Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem měl Costoluto ze semen z Neoseedu a moc mně chutnalo. Semena mně došla a tak jsem koupil Costoluto Genovese od Nohel Garden a bylo to pro mne velké zklamání. Rajče bylo ploché oválné, plno záhybů na obvodě, samá slupka. Nelíbilo se mně ani na konzervaci a tak už ho nepěstuji a smena jsem buď už vyhodil nebo je mám někde vespod krabice. 

Existují stovky chutných masitých rajčat. Mně tento typ rajčat většinou chutná. Z těch jejichž semena jsou k dostání v obchodech se mně nejvíce líbilo Cuor di Bue, ale ne typ vypadající jako srdce, ale rajče ve tvaru hrušky (nebo takového měšce), mylím že semena byla od SEVA SEED. Jinak každému chutná něco jiného a tak si každý musí vyzkoušet, které rajče se mu nejvíce líbí. Mohu Vám poslat semena nějakých odrůd, ale vyzkoušet si ta rajčata musíte sama.

                       Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika