Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Minulý rok jsem ještě hnojil 2díly CERERITu + 1díl SUPERFOSFÁT + 1díl SÍRAN DRASELNÝ - vše promíchat. Tuto směs jsem dával na záhon i do skleníku. Na 1m2 mi vychází asi 10dkg.

Ve skleníku i foliáku nepěstuji nic jiného než papriky (jsem do nich blázen). 14dní před výsadbou rozhodím hnojivo a zapravím hraběma do půdy. Často zalévám, ať se hnojivo rozpustí.

Letos jsem poprvé použil AGRO YARA MILA (dřívější název HYDROKOMPLEX). Taky asi 10dkg na 1m2.

Když vysazuji papriky, do každé jamky na dno dám asi po jedné kávové lžičce CERERITU a granulovaný kravský hnůj. A zasypu 2cm vrstvy zeminy, na tu nasadím sazenice paprik a přihrnu. Samozřejmě to nedělám kávovou lžičkou, po letech to mám už v prstech. Když jsou sazenice vysoké 30-40cm, rozhodím kolem sazenic LEDEK VÁPENATÝ a lehce zapracuji hraběma. Taky asi 10dkg na 1m2. Jak začínají malé plůdky paprik narůstat, tak zalévám KRISTALONEM 1x týdně. Koncem července už nehnojím vůbec.

Jsem z okresu Přerov, výška n.m. cca 265m. VASEK5

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika