Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky přidám svou zkušenost... Poprvé letos pěstuji dýně... na kompostu mám goliáše, tam mám už tři tak 15kilové, jsou opravdu mega velké, dvě menší... Hokkaido mám taky jen jednu rostlinku, normálně venku, nikdy jsem záhon nehnojila, vlastně to nikdy nebyl ani záhon, na jaře jsme ho jen poryly a dala jsem tam cererit, dýni jsem ze začátku zalívala tak jednouu za týden, když bylos ucho, když občas sprchlo, tak ne... A mám asi sedm plodů, ty první největší jsou tak dvakrát větší jak obchodové, ty dvě tři kila budou mít určitě..takže komu se nedaří a hnojil atd... možná hnojíte až moc... všeho moc škodí... melouny mám taky na "louce", ze které jsme udělali záhon až na jaře, nasypala cererit, dala netkanou textilii a mám pětikilové melouny, občas cca co dva tři týdny jsem pohnojila kristalonem gold.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika