Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak. Podkrkonoší, Hořicko, nad. výška 280 m. Půda hlinotopísčítá, loni tam byla krmná řepa. Vyseto šest semen kolem 20. dubna do květináčku o prům. 10 cm, umístěno ve foliáčku. Do tří dnů vyrazily. Dvě rostlinky vysazeny asi 15. května jeden metr od sebe. Během 14 dnů párkrát zalito.  Nic víc.  Žádné okopávání, žádná zálivka, žádné hnojení, žádné odplevelování. Od 9 hod. slunce a asi od 15 hodiny mírný polostín. Dvě rostlinky si vzala sousedka a taky se jí daří. Zbylé dvě nikdo nechtěl, tak jsem je vyhodila. Po loňských a předloňských zkušenostech, kdy byly jen tři a předtím dva plody, jsem kousek dál dala zbylé dvě cukety, máslovou dýni a pět rajčat. Hokaida se rozrostla na plochu asi 8 x 6m, cukety nemůžu najít, máslová dýně skomírá pod náporem hokaida a rajčata taky nechávám růst jako dříví v lese. Celkově to vypadá jako dost zanedbaně.  
Loni a předloni jsem Hokaido vysévala na třikrát, dvakrát vůbec nevzešly, letos byly venku co by dup.

No a tak si myslím, že tajemství úspěchu nejspíš záleží na kvalitě a životaschopnosti semen!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika