Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
"Sehnala " jsem vloni kumato, to měla být specielní odrůda, byla rajčata opravdu hodně tmavá, trochu jako karamelové chuti, ale jen první plody, pak to začalo hnít a zatímco poslední rajčata naší provenience jsme jedli ještě v říjnu-těsně před těmi mrazy, kumata byla zarytá.Nejlepší v této sortě jsou jakákoliv krymského typu, jsou tmavší, spíše bronzová - o modré jsem neslyšela, na řezu některá do zelena, jiná nádherně rubínová.Mají méně kyselin než "obyčejná".Určitě budou na našem trhu dostupná, ještě Vám doporučím - dle vlastní chuti- býčí srdce, je jich sice méně na keříku, ale jsou masitá, málo kyselá.Jinak jsem byla příjemn překvapená bílým rajčetem, bylo spíše krémovéa velmi jemné v chuti, bohužel všech je na keříku málo, pěstuju je jen proto, že mě to baví. Jestli neseženete, co by Vám vyhovovalo, pošlu Vám pár semínek v obálce.Zdravím
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika