Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pan Stekovics má celkem ideální podmínky pro pěstování rajčat, puzsta a její úrodná půda, teplo a sucho v létě, vysoká spodní voda kde není potřeba závlah, takovým rostlinám se i choroby pak vyhýbají. Vyštipování považuji taky za zbytečné, zvláště u rostlin na poli (nebo na záhonech) které se válí po zemi a nejsou vedeny na kolíku nebo špagátu, je to celkem logické, stejně tak logické je ve foliáku vést rostliny vzhůru, jen vidět že to "umí prodat". Ještě nikdy jsem neviděl nikoho při tak velkém rozsahu pěstování na poli dávat kolíky k rajčatům. Jeho práce je obdivuhodná a sortiment úžasný, pohybuje se však někde hodně jinde než my drobní rajčatáři, kteří se snaží vyprodukovat úrodu mnohdy v nemožných a nepříznivých podmínkách, na balkonech, terasách nebo střechách. Já a mnozí jiní tady pěstují rajčata v nádobách o objemu 8-30 litrů a nemyslím si že by nebyly perfektní kvality, hodně záleží i na tom co na to svítí nebo padá shora. Když si vezmu že mám nějakých dvacet květináčů a měl bych mít 120 litrů zeminy nebo kompostu na jedno, tak mi vychází 40 koleček!!! na jaře a 40 na podzim, a to že rajče bude žít od květu cca 100 dní, tak to už tady vyvrátilo několik pěstitelů. Pan Stekovic má můj obdiv, ale ti, které jsem tu výše vzpomínal, mají ještě větší!!! Kdysi jsem uvažoval o tom že bych se tam zajel podívat, ale už mne to přešlo.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika