Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak se vracím k tématu, které jsem založila a podělím se o vývoj situace.

Objevil se (asi) hryzec, ale na zahrádce toho moc k sežrání není, tak ho nechávám zatím na pokoji.wink

Včera jsem sklidila česnek-je menší, ale zdravý. Cukety se začínají rozrůstat, ale doposud nekvetou. Hrášek už jsme zbaštili, teď likvidujeme mrkvičku, dozrává další várka kedlubnů a salátů.

Melouny pěkně poskočily, mám tam několik samičích květů, ale letos neopyluji ručně, špatně se mi zohýbá. Vypadá to, že už se jeden chytil.

Na rajčatech asi plíseň nebyla (jako ona to nějaká choroba byla, ale nevím co-že by nějaká skvrnitost?). Každopádně jsem stříkla Ortivou a protože od té doby nepršelo, je klid. Rajčata se hezky rozjely, ale ještě mi nic nezraje, takže bohužel nemůžu přispět do tématu "Sklizeň rajčat".

Za víkend jsme zdárně zvládli akci "Střecha" a do čtrnácti dnů by tady měl být s námi nový člen rodiny. Takže všechno je fajn a zrovna není na co si stěžovat. Snad to tak taky máte.laugh

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika