Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dik za podporu, Milane :)... ja som tým nechcela povedať, že tam všechno nechám zhniť, lebo sa mi to nechce oberať, len prízvukujem fakt, ktorý aj mňa samotnú prekvapil - proste som si kedysi, keď som ešte nemala záhradku, myslela, že najväčšia radosť je sklizeň. ale nie je to tak (aspoň pre mňa), viac sa teším na jar, na pokusy a experimenty, na denné očumovanie, či už cosi lezie zo zeme, na polievanie, zháňanie slepačincov..... druhá vec je, a na to asi narážal Milan, že napr. keď pestujem rajčata a viem, že by sa mi hodilo tak 10 rastlín, tak vysejem 30 semínek (čo keby nejaké nevzišli), vzíde ich 25, tak všetky rozsadím (je mi ich ľúto vyhodiť, keď už tak pekne vzišli) a potom 10 zasadím, 5 darujem (viac ich neudám, ostatní už v ošiali nakúpili priesady v apríli alebo majú svoje) a keďze je mi ľúto tie zvyšné vyhodiť na kompost, mám nakoniec 2x toľko rajčín... a tak je to so všetkým... ale inak záhradu milujem, ale keď už máme také opindávacie vlákno, chcela som prispieť svojou troškou do mlyna cheeky.adri

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika