Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem tady, není tomu dávno, "plakala" nad paprikami. Musím zaklepat - už se vzpamatovaly a znovu nasazují květy, ostříhání malých plodů se nakonec vyplatilo, i když mi to teda rvalo srdce na kusy smiley Rajčata máme taky hodně mohutná, ale skoro nekvetou, plodů mají zatím málo a našla jsem i zaschlé květy - pěstujeme na záhonu. Kedlubnám, rybízu, okurkám, srstkám, broskvím, jahodám, malinám, hrášku, borůvkám, dýním, cuketám, mrkvi, petrželi, červené řepě, bramborám, vínu a celeru se zatím daří dobře, cibule je špatná, ale tu my nemáme pěknou žádný rok, asi na to máme špatnou půdu. Loni vysazený česnek je hezký, jarní už tolik ne, je pořád malinký. Ve skleníku mám jen ty zmíněné papriky, nějaké květáky, které mají obří listy a růžici zatím žádnou, špenát jsem vysévala natřikrát a ujal se mi až ten poslední - nějaký novozélandský - když jsem ho dala do truhlíku, v záhonku ho zpracovali mravenci a zůstalo tam jen 6 rostlinek. Melouny jsem zasela pozdě, takže mají v současné době jen dva pravé listy. Musím říct, že je to všechno celkem ucházející na to, jakou jsem původně čekala katastrofu. Pro fórum Zahrada - Petra z jižní Moravy laugh cool

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika