Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

I JÁ sitrochu pobrečím, sice slimáky trochu taky mám ale musím říct že mě nesežrali žádnou rostlinku, opatření kterému se smáli sousedi(nařezané plastové trubky na 20 cm nasazené na rostlinky po vysadbě, již jsem to tu psal)ale co mě uvádí k šílenství je že mám strašně málo květů na rajčatech a když kvety jsou tak cca 1/3 uschne opadne ale rajče se neoběví.Přitom některé rostliny jsou abnormálně vzrostlé a silné, že jsem takové ještě neměl.Přitom když se květy udrží a nahodí rajče tak je to tak metr, metr dvacet nad zemí.Při zastřihnutí za 7-8 vijanem budu mít tak 4-5 rajčat na rostlině.Ve foliaku asi budu muset udělat díry do stropu rostliny mají už ze 2 metry a rajčat poskrovnu, zato stonek by mohl používat Bubka ke skoku o tyči.Nejvíc mě však žereangry že soused naproti cca 30 m, má normálně rajčata osypaná, velká, sice ještě nezrajou ale rostliny jako cumel, já jim asi začnu spívat nebo je masírovat aby plodily normálně (nebo že by to dělal soused). A to abych se ho zeptal, co jim přidal, tak to ani náhodou. Za ty pošklebky to nestojí.Radějí zatančím nějaký indiánský tanec a snad mě velký Manitů nebo jak se to píše vyslyší, růstu zdar a závisti zvláště wink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika