Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pokud nechcete moc experimentovat tak jako já, doporučuji takto. Sugar Baby do foliáku nebo skleníku (i ven nebo do větší nádoby), Lajko II ven, Arriba F1 pro velké sladké plody ven, a Crimson Sweet ven, ten to jistí. Naroubovat alespoň na tykev Sprinter F1 (pokud se to máte zájem naučit). Odrůdu Arriba F1 (Nohel) mají v Bauhausu nebo Hornbachu, v bau-su mají i Red Star od německého Kiepenkerla (sáček nějakých 70,- Kč!) ale troufám si tvrdit že je to nějaký klon, nebo přímo Sugar Baby, možná Fire. Každopádně je to odrůda velmi raná, dosahuje váhy 3-5 kg, Arriba je oválná pruhovaná odrůda, velmi sladká a velká (u mne až 10 kg), Crimson Sweet zná každý, to je taková pozdní jistota. Vloni jsem vybral semena z melounu, buď to byl Podarok Solnca nebo Princ Albert (neviděl jsem nějaký rozdíl), a uchoval je na tento rok pro případné zájemce (jen ještě vyzkouším na klíčivost). Jedná se o žlutý meloun s červenou dužinou, velmi raný, velmi dobrý, dosahující váhy do 3 kg.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika