Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Připojil bych se k tomu Datlu a opravdu nejsladší rajčátko které jsem letos jedl bylo Sweet Aperatif. Příští rok ho zkusím i doma. Měl jsem dlouhou pauzu v pěstování rajčat, tak už nejsem schopen srovnávat, ale v dobách minulých bylo podle mě nejlepší Sweet 100. Bejbino není špatné, dá se říct, že bojuje s Pollicinem o další ročník pěstování, ale Bibi ho letos v chuti předčí, i když má pevnější slupku a je menší. Z těch u nás nabízených "chuťovek" mám i Strillo F1, ale to jako jediné letos praská a nemá tu sladkost. Stejně jako Cherrolu už ho nebudu sít. Z větších rajčat vede Zlatava nad Stupickým (to mám po snad 20 letech znovu vysazené. Necítím rozdíl mezi Start a Stupické, Tipo je základ na lečo, chuť mu dají ta drobná, a těsně před dovařením (když si nestihnu odebrat) ji srazí vajíčka.  Na bifteková si musím zvyknout, zatím když je dostanu, končí ve výrobcích. Asi zkusím odrůdu Hugo, mohla by tu být, dík šlechtění, víc doma než zahraniční odrůdy a snad dozraje. RAF vloni nedozrál. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika