Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Před radou paní Daniely, ohledně vysazení konopí do skleníku z důvodu eliminace mšic na paprikách, na základě vlastní zkušenosti - po použití její rady - bych chtěla ostatní před tímto způsobem ochrany paprik před mšicemi, důrazně varovat. Konopí ve skleníku páchne, sice odpuzuje mšice, ale odpuzuje i veškeré opylovače paprik. Do foliovníku nezaletí ani muška, nezabzučí tam ani včelka. Papriky mám vysoké až k bradě a to měřím 165 cm, kvetou jako o život ale není na nich jediný plod, ačkoliv venku na záhoně vysazené papriky již plody mají.

Docela by mě zajímalo, paní Danielo, kolik parik jste pod ochranou konopných rostlinek před mšicemi sklidila?

Po odstranění těchto "prevenčních" rostlin doufám, že dojde k normalizaci a papriky mi ještě nějakou tu úrodu dají.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika