Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hokaido peču na plechu nakrájené na kostky s mírně předvařenými bramborami, mrkví, celerem. Na pekáč dám nakrájenou na proužky anglickou slaninu, na ni pokladu výše uvedenou zeleninu, přidám několik cibulí nakrájených na 1/4, pokapu olejem, osolím, koření dle chuti a peču asi 3/4 hodky při 180 st.. Anglická slanina se krásně vypraží a vše ochutí. Když jsem doma sám, sním vše tak, že si pořád přidávám, až není co. Sežral bych to i s plechem. Ještě dodávám, že jsem měl jednu jedinou sazenici na kompostě a sklidil jsem nejméně 30 dýní. Přechovávám je ve studeném pokoji v paneláku a asi 3 se mi kazily podobným způsobem, jak je uvedeno výše. Možná, že by bylo dobré dezinfikovat dýně před uložením hypermangánem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika