Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, máš pravdu, to mi nějak nedošlo, že jedny kukuřky jsou v pořádku, takže ty druhé měly být logicky taky, že. No a s tím bórem je to vlastně to samé. Hmhm, jo, tak to je fakt každá rada drahá, děvčico. Ony si ty plodiny prostě dělají co chtějí. Na některých keřících paprik mám opravdu pěkné plody, na jiných nějaké divné zámotky nebo jak to nazvat, na další jsou pořád stejně velké nezvětšující se zakrslíci. Na jedné zahrádce o rozloze tak 10 x 10 metrů. A třeba i vedle sebe rostoucí. Tož co už včil, vydrž do příštího roku, kukuřice se třeba zadaří a budeme si lámat hlavu s něčím úplně jiným :-). Jo s tím nahusto - na sáčku se semeny bývá napsané, jak daleko a široko sadit nebo set. Ovšem každá rostlinka potřebuje svůj životní prostor, s tím nic nenaděláme. Jinak zakrní nebo jednoduše neprospívá. Tak už mě nic nenapadá, zatím pa!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika