Brighamia



Bodeha - (16) - 223.39 (?) 
4.6.2013 12:53, zobrazeno: 4708x

Dobrý den, asi před měsícem jsem dostala tuto krásnou rostlinu. Hned po několika dnech jí začaly postupně žloutnout a opadávat listy.cryingVyčetla jsem, že by mohla být příčina problému nadměrná zálivka. Zalívám ji jednou týdně a občas rosím. Včera jsem našla na jednom listu zespodu tvrdý bílý flíček a na vrchní straně je v tom místě jakoby puchýřek. Pokusila jsem se to seškrábnout nožem a zjistila jsem, že z ranky vytéká lepkavé mléko a odstraníte to i s vrchní barvou. Nevím jak to líp popsat, ale hlavně nevím co to je. sadJestli je to příčina proč mi rostlinka chřadne. Prosím o radu a moc děkui




Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 59.104 (?), 12.10.2018 0:29

právě sem si tuto nádhernou rostlinku dovezl a taky o ní zjišťuju nějaké info, kterého je ale nějak málo na netu, tak budu muset být asi trpělivý.Sice nevim co by to mohlo na tom listu být, ale četl sem sdílený článek člověka, kde o této rostlince pečlivě popisuje spousty věcí a mezitím bylo, že její květy údajně dost přitahují svilušky.Tak mě napadlo, že to co ste našla na listech by mohlo být něco jako kukla svilušky, ale těžko říct, nevím jak se svilušky chovají, jak množí a kde přečkávají.Takže si taky radši načtěte a hledejte další info a třeba něco vypátráte.Ať se vám daří v pěstování této úžasné rostliny. :-) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika